Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Hlasujme pro Rákosníčkovo hřiště v Prostějově

Hlasujme pro Rákosníčkovo hřiště v Prostějově
ilustrační foto internet

 

Opět máme příležitost rozhodnout, kde postaví Lidl další dětské hřiště. Pokud ho chceme v Prostějově, stačí v době od 3. do 28.února hlasovat. Zároveň můžete vyhrát některou z hodnotných cen.

Lidl už jich k dnešnímu dni postavil 29, mimo jiné ve Šternberku a Olomouci. Letos jich hodlá postavit dalších dvacet. Jedno tedy díky nám může stát i v Prostějově. Hlasovat lze prostřednictvím webových stránek vyplněním hlasovacího formuláře, na Facebooku Lidl Česká republika nebo můžete poslat SMS na číslo 900 11 06 ve tvaru: LIDLmezera4MÍSTNÝKÓD, který nalezneme buď na účtence z prodejny Lidl, pro kterou chceme hlasovat, nebo na internetových stránkách https://www-lidl-rakosnickova-hriste-cz.contimex.cz/hlasujte-pro-vase-hr....

Každý hlasující může vyplnit max. 1 hlasovací formulář na webových stránkách, vyplnit max. 1 hlasovací formulář prostřednictvím facebookové aplikace a odeslat max. 1 SMS hlas. Pouze při využití všech tří možností hlasování může tedy každý hlasující poslat celkem maximálně tři své hlasy. Hlasování není podmíněno nákupem. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style