Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Divadlo Point nyní osiří, ale jen zdánlivě

Divadlo Point nyní osiří, ale jen zdánlivě
ilustrační foto

Divadlo Point při Gymnáziu J. Wolkera zakončilo sezónu 2011/2012 tradičně Zhasínáním světel. V pořadu se představili nováčci z Pointíku se dvěma inscenacemi.

Tou první byla Velká policejní pohádka (na motivy Karla Čapka) v režii Štěpána Gajdoše a druhou Mlsota (na motivy hry Ferdinanda Lorbeera) v režii Aleše Procházky. Vystoupili také členové Pointu s Kabaretem Pavla a sitcomem Divadélko domeček.

Divadelní prostor na Olomoucké ulici teď na léto zdánlivě osiří. Tedy pro diváky. Divadelníci z Pointu se už ovšem budou chystat na další sezónu a také na 8. ročník filmového tábora Sobotín 2012, který proběhne na konci července. 

Rádi bychom poděkovali statutárnímu městu Prostějovu, Gymnáziu J. Wolkera, společnosti Gaudeamus o.p.s, společnosti Tomi – Remont a.s., Aloisi Mačákovi, a všem, kdo nás podporují v naší činnosti. Díky nim se letos konal Prostějovské majáles a mohli se účastnit přehlídek a slavit řadu úspěchů. Za největší považujeme cenu poroty Wolkerova Prostějova s doporučením na Jiráskův Hronov, účast na celostátní přehlídce Divadelní piknik Volyně, pět cen poroty Valašského křoví a cenu poroty Hanáckého divadelního máje. Těšíme se na shledanou v sezóně 2012/2013.

Aleš Procházka, principál

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style