Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Ministerstvo obrany prodává dalších 36 nepotřebných armádních nemovitostí

Ministerstvo obrany prodává dalších 36 nepotřebných armádních nemovitostí
ilustrační foto

 

Letos již osmé výběrové řízení na prodej svých nepotřebných nemovitostí vyhlásilo v pátek Ministerstvo obrany prostřednictvím své Agentury pro nakládání s nepotřebným majetkem.

Na prodej je celkem 36 pro resort obrany nepotřebných nemovitostí, z toho 3 budovy, 12 pevnostních objektů, 14 pozemků a 7 areálů. Zájemci z řad fyzických či právnických osob mohou jednotlivé nemovitosti získat v případě, že nabídnou nejméně požadovanou minimální kupní cenu. Souhrn jednotlivých minimálních kupních cen u všech nabízených položek dosáhl částky 270 milionů korun.

V nabídce se nově objevil areál Hejčínských kasáren v Olomouci za 130 mil. Kč, sklady v Praze Hlubočepích za 15,3 mil. Kč a za 7,9 mil. Kč je k dispozici zbývající část po bývalých Žižkových kasárnách v Čáslavi, konkrétně se jedná o administrativní budovu. Mezi další zajímavé objekty patří bývalé vojenské sklady leteckých pohonných hmot v Horních Počernicích za 29,3 mil. Kč. Na prodej je rovněž bývalá posádková ubytovna v Litoměřicích za 25,1 mil. Kč, areál bývalých vojenských skladů Račice nad Trotinou za 20 mil. Kč či areál bývalé střelnice v Bradlecké Lhotě za 5,4 mil. Kč.

Prodává se rovněž 12 bývalých bunkrů na Znojemsku, v Orlických horách či Opavě – Kateřinkách. Nově se nabízí také pozemky v Daskabátu, Potštátu, Bělotíně, Rebešovicích a Varnsdorfu.

Podrobné informace o všech nabízených objektech, podmínky prodeje, termíny pro podání přihlášek a složení požadované kauce, termíny prohlídek, fotografie nabízených objektů a koncepty kupních smluv naleznete na webových stránkách Agentury pro nakládání s nepotřebným majektem a na informačním portálu Centrální adresa. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style