Vyrazili na cesty pod vlivem drog. Hned tři

Vyrazili na cesty pod vlivem drog. Hned tři
ilustrační foto

Během včerejšího dne zjistili policisté na Prostějovsku hned tři řidiče, kteří řídili pod vlivem návykových látek. V sobě měli marihuanu, extázi i pervitin.

Prvním byl dvaadvacetiletý muž, kterého kontrolovali v 6:50 hodin plumlovští policisté v obci Ptenský Dvorek. Řidič osobního automobilu značky Škoda Felicia se po orientačním testu, který ukázal přítomnost látek amphetamines/methamphetamines a cannabis, k užití těchto látek přiznal a uvedl, že předchozího dne večer vykouřil jednu cigaretu marihuany a v sobotu 13. února 2016 užil nezjištěné množství pervitinu. Policisté muži na místě zadrželi řidičský průkaz a zakázali další jízdu.

Druhým řidičem s pozitivním výsledkem testu na přítomnost omamných a psychotropních látek byl dvaadvacetiletý řidič automobilu značky Škoda Felicia, kterého ve 14:44 hodin kontrolovali policisté v Okružní ulici v Prostějově. Provedený test u muže ukázal přítomnost látek amphetamines/methamphetamines. Muž s výsledkem testu nesouhlasil a užití zakázaných látek popřel. Z toho důvodu se na výzvu policistů dobrovolně podrobil odbornému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu. Další jízdu muži policisté zakázali.

Posledním včera zjištěným ovlivněným řidičem byl dvaatřicetiletý řidič dodávkového automobilu, kterého kontrolovali němčičtí policisté ve 22:40 hodin v obci Klenovice na Hané. I u tohoto řidiče provedeným orientačním testem zjistili přítomnost látky amphetamines/methamphetamines. "Řidič užití zakázaných látek přiznal a uvedl, že dne 16. února v nočních hodinách polknul jednu tabletu drogy extáze. Další jízdu policisté muži zakázali. Řidičský průkaz muž při kontrole nepředložil, protože má platnou jeho blokaci. Dalším proviněním muže bylo, že při jízdě nebyl připoután," uvedl policejní mluvčí František Kořínek. 

Přestupky řidičů budou předány k dořešení příslušnému správnímu orgánu. (red)

Komentáře

Jel jsem okolo , ten borec s tou soupravou A.C.A.B to vychytal chudák ,si na něm teda smlsly

Milí čtenáři, uveřejněná zpráva je zprávou tiskovou z policie ČR. Tu si žádný novinář nevymýšlí, je takto daná, nikdo ji neupravuje. Ve zprávě nejsou žádná jména, policie nikoho nejmenuje. Diskutujete-li o tom, že zadržení bylo neoprávněné, jistě skutečnost vyjde najevo.

Svinstvo ani neví co píšou ,hlavně že papíry ma , klucina kterej je proti veškerém drogám :-D sportovec kterej to zavrhuje , a hned je to Fetak kvůli pochybným testům, takze co teď?

Nejdříve si zjistěte informace a pak oznacujte nevine lidi. Takové člověk kterej ani neví co mu vyskocilo ,

Poslat nový komentář