Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

POZOR: V kraji řádí falešní výběrčí!

POZOR: V kraji řádí falešní výběrčí!
ilustrační foto: zdroj: www.crepiny.noviny.sk

Na sousedním Přerovsku se vyskytují šejdíři, kteří okrádají starší občany a vydávají se za zástupce kanalizační firmy. Pozor, aby si nezaskočili i k Vám.

Popsaný případ podvoného jednání proběhl tuto sobotu, kdy kolem půl desáté dopoledne zazvonil u domu třiaosmdesátileté paní v Hranicích na Moravě neznámý muž. Přišel s tím, že nese přeplatek za stočné. Paní jej pozvala na dvorek a on začal vytahovat různé doklady a 5000 korun. V té chvíli přišel na dvorek druhý muž. Ochotně ženu následoval do domu a pokoje, kde si paní rozměnila bankovku a nesla peníze zpět na dvorek. Muž již měl připraveny papíry, kterými ženu zabavil. "Mezitím druhý rychle spěchal do pokoje a odcizil zde uložené peníze. Následně společně rychle odešli. Paní odcizili 10 tisíc korun", uvedla pro PvN  policejní mluvčí mjr. Mgr. Marta Vlachová.

Policie podle jejích slov všechny občany varuje: nepouštějte nikoho cizího do bytů. Žádná společnost neposílá své zaměstnance, aby vybírali nebo vraceli peníze! Vše se děje přes poštovní poukázky nebo převodem na účet!

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style