Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Farmářské trhy? Od 10. října již pravidelně v Prostějově!

Farmářské trhy? Od 10. října již pravidelně v Prostějově!
ilustrační foto internet

Nově se budou poprvé v Prostějově konat farmářské trhy, a to v sobotu 10. října od osmi hodin ráno u sídliště Cyrila Boudy v zábavním parku "Na Boudě". A nepůjde o ojedinělou akci - farmářské trhy se budou následně konat každou sobotu!

"Těšit se můžete na široký výběr zboží od těch nejlepších farmářů a samozřejmě nebude chybět ani doprovodný program. Přepadne-li vás hlad, můžete si dát grilovanou kýtu či kukuřici a mnoho dalších pochoutek z grilu a udírny. Pánové mohou zapít žízeň pivečkem a pro všechny ostatní je připraveno nealko občerstvení. Zajištěny jsou také atrakce pro děti, aby se během vašeho nákupu nenudily. Trhy jsou dostupné autem, parkoviště bude zajištěno v dostatečné kapacitě. Těšíme se na vaši návštěvu a doufáme, že 10. října v 8 hodin zahájíme tradici Farmářských trhů v Prostějově", zvou pořadatelé.
Na Farmářských trzích můžete najít tyto druhy zboží: keramika, kožešiny, textil, opasky, náramky, okrasné kameny, králičí maso, med, frgály, chleby, pečivo, perníky, zelenina, ovoce, sazenice, burčák, zabijačkové speciality, grilovaná kýta, klobása Max, cigáro Long, žebra de luxe, grilovaná kukuřice. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style