Veřejná finanční podpora do investic rozdělena

Veřejná finanční podpora do investic rozdělena
ilustrační foto internet

 

Odbor rozvoje a investic doporučil zastupitelstvu mimo příspěvku Kynologickému klubu i další dva. Dělnická tělovýchovná jednota dostane  veřejnou finanční podporu 200 tisíc, Tenisový klub Prostějov milion a půl.

„200 tisíc korun Dělnické tělocvičné jednotě Prostějov bude použito na rekonstrukci sociálního zařízení pro tělocvičnu v Krasické 6a;“ píše se ve zdůvodnění, které zastupitelstvo odkleplo. Náklady na akci jsou přitom 700 tisíc korun, 200 tisíc DTJ zaplatí z vlastních zdrojů jako jsou příspěvky a příjmy z pronájmů. Stále jí ale bude 300 tisíc chybět.

To Tenisový klub Prostějov je na tom lépe. „VFP ve výši 1,5 milionu bude použita na technické dovybavení a rekonstrukce sanitárního zařízení vč. mobiliáře „Letní tělocvičny“ v Prostějově Za Kosteleckou ulicí,“ říká zápis ze zastupitelstva. Celkové náklady jsou přitom vyčísleny na  2,2 milionu, z vlastních zdrojů klub uhradí 200 tisíc. Na dokončení akce zbývá tenistům sehnat půl miliónu. (red)

Komentáře

Nechápu na co pořád Tenis Komerc cosi dostává od města.Černošek už je milionář a nechápu co si pořád předplácet jakési podnikatele ze státních a obecních peněz.Buď umí nebo ať krachne.Lidem po jeho podnikání nic není.Baťa si také pořád nenechal předplácet svou životní úroveň z daní obyčejných lidí.HNUS.

Poslat nový komentář