Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Jarmark "Maminky maminkám" zná již svůj termín

Jarmark "Maminky maminkám" zná již svůj termín
Foto archiv Marcela Texlova

 

Jak PvNovinky již několikrát avizovaly, chystá se v Prostějově další akce pro veřejnost. Stejně jako úspěšný Restaurant Day ho mají na svědomí Martina Šponarová, Markéta Valentová a Milada Sokolová. Tentokrát půjde o jarmark "Maminky maminkám". Konat se bude 18. října v prostějovském KaSCentru.

"V Prostějově máme plno šikovných maminek, které háčkují, pletou a vyrábí spoustu skvělých věcí. Proto jsme se rozhodly podpořit je v jejich činnosti a uspořádat Jarmark "Maminky maminkám", konstatovala Martina Šponarová. Už dnes mají organizátorky zajištěnu dvacítku majitelek šikovných rukou, které představí mimo jiné výrobky z fima a šperky z chirurgické oceli, háčkované a pletené věci pro děti, dřevěné bedýnky, šité doplňky do bytu, sovičky, kapsáře...

"Jarmark se uskuteční v říjnu, máme tedy spoustu času něco krásného vytvořit a následně zkusit nabídnout ostatním maminkám", pozvala na připravovanou akci Milada Sokolová. 

"V přízemí bude možnost zanechat kočárky, v předsálí čeká program pro děti. Pezentace výrobků bude v předsálí v prvním patře," dodala Markéta Valentová. 

A jelikož organizátorky obdržely reakce na účast nejen od maminek, k vidění budou i babičky a mladá děvčátka. Název organizátorky již ponechaly stejný.

Jarmark vypukne ve 14 hodin. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style