Na Floru míří veletrhy Moderní žena a Bydlení. Soutěžte o vstupenky!

Na Floru míří veletrhy Moderní žena a Bydlení. Soutěžte o vstupenky!
ilustrační foto plakát

Pestrou paletu novinek z oblasti životního stylu, vybavení interiérů, nabídky nábytku, ale i kosmetiky a módy připravili na polovinu listopadu pro všechny zájemce pořadatelé spojené výstavy a veletrhu Bydlení / Moderní žena. Dvoudenní akci plnou zajímavých tipů, nápadů a inspirací bude hostit pavilon A Výstaviště Flora Olomouc od soboty 14. do neděle 15. listopadu vždy od 9 do 18 hodin. Soutěžte s PvNovinkami o deset vstupenek!

Již jednadvacátý ročník oblíbené podzimní akce olomouckého výstaviště nabídne opět nejnovější nabídku zařízení bytů a nábytku. Důraz bude tentokrát kladen především na širokou paletu bytových doplňků. Chybět však nebude třeba ani sortiment ručně vyráběných čokoládových pralinek či prezentace bioproduktů firmy Jamama s atraktivními ochutnávkami. Souputníkem letošní výstavy Bydlení bude stejně jako vloni třináctý ročník veletrhu kosmetiky, módy a zdravého životního stylu Moderní žena Olomouc. Na své si tak pod jednou střechou přijdou celé rodiny.
Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program. K výstavě Bydlení to budou především praktické ukázky floristických vazeb souvisejících s již neúprosně se blížícími vánočními svátky včetně netypických tvarů adventních věnců, zdobení vánočního stromku dle posledních trendů, svátečního stolování a ukázek tradičních řemesel. Návštěvnice veletrhu Moderní žena zase budou mít příležitost vzpomenout na vyhlášené módní přehlídky doprovázející předchozí ročníky této akce. Při módní show se na přehlídkovém mole představí podzimní kolekce módní návrhářky Marty Musilové. Doprovodný program podle ní doplní rovněž přednášky o zdraví, bylinkách nebo správném hubnutí.
Pokud se chcete na veletrh podívat zadarmo, stačí, když do 11. listopadu do 12:00 hodin zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, která firma bude na veletrhu prezentovat své výrobky. Odpovědi označte SOUTĚŽ FLORA. Pro 10 vylosovaných máme vždy dvě vstupenky. (ber)

Poslat nový komentář