Forrestfox 2016 půjde i přes Prostějovsko. Přidáte se?

Forrestfox 2016 půjde i přes Prostějovsko. Přidáte se?
ilustrační foto FB Forrestfox

Třistapadesátkilometrový pochod bez jedné nohy. To je Forrestfox 2016, akce, kterou se bezdomovec David rozhodl pomoci dětem s onkologickým onemocněním. David přišel pod koly tramvaje o jednu nohu, nedisponuje žádnými finančními prostředky, ale chce se aktivně zapojit do sběru dobrovolných příspěvků. Rozhodl se, že veřejně ujde trasu z Prahy do Ilavy (SK), což je asi 350 Km. Akcí chce dokázat, že ani s jednou nohou není nic nemožné a zároveň nasbírat co nejvyšší částku pro nadační fond "Šance onkoláčkům" - http://www.nfsanceonkolackum.cz/ .

Pochod se jmenuje FORRESTFOX 2016, což je spojení Jména "Forrest Gump" a "Terry Fox". Začne 31.8.2016, což je den, kdy přišel o nohu. Startovné je dobrovolné a celé bude darováno nadačnímu fondu "Šance onkoláčkům".

Na pochod jsou zváni všichni dobrovolníci, kteří se chtějí do pochodu zapojit a zároveň přispět dobrovolnou částku na pomoc dětem. Dobrovolníci se mohou zapojit ve kterémkoliv místě na trati a ujít libovolný kus trasy. Mohou tedy ujít celých 350 Km, nebo třeba jen 1 kilometr.

David chce trasu ujít najednou, pouze se zastávkami pro spánek.

Celá trasa:Start: Praha - Újezd nad Lesy - Úvaly - Český Brod - Plaňany - Kolín - Čáslav - Žleby - Ronov nad doubravou - Třemošnice - Kraskov - Seč - Prosíčka - Horní Bradlo - Trhová Kamenice - Rváčov - Hlinsko - Kladno okr.Chrudim - Krouna - Borová - Polička - Lavičné - Brněnec - Letovice - Kladoruby -Drválovice - Vanovice - Šebetov - Pohora_Horní Štěpánov - Hrochov - Pohodlí - Holubice - Vícov - Ohrozim - Prostějov - Kralice na Hané - Hrubčice - Tovačov - Troubky - Vlkoš - Říkovice - Stará Ves - Rymice - Holešov - Přílepy - Lukoveček - Fryšták - Štípa - Hvozdná - Raková - Vizovice -Loučka - Újezd - Vysoké Pole - Vlachova Lhota - Mirošov - Valašské Klobouky - Brumov:Bylnice - Nedašov - Červený Kameň - Mikušice - Tuchyňa - Pruské - Cíl : Ilava

Trasu vybíral David sám a je pro něj symbolická, protože v jednom z míst vyrůstal a má tam přítele, který kvůli dětské obrně nemůže chodit. Ihned po dosažení cíle budou peníze oficiálně předány a sbírány budou po celé trase do zapečetěné kasy.

Přijďte Davida podpořit a zároveň udělat něco pro svou kondici! Je jen na vás, kde se k Davidovi přidáte a kam s ním dojdete.

Další informace na https://www.facebook.com/events/142242189535927/. (red)

Komentáře

Rád bych podotkl,aby si každý,kdo by se chtěl pochodu zůčastnit vzal s sebou reflexní vestu. Nejen pro svou bezpečnost,ale i z důvodu dodržení pravidel silničního provozu. Děkuji všem za podporu a těším se na hojnou spoluúčast na pochodu. David

Poslat nový komentář