Forrestfox 2016 startuje už dnes. Půjde i přes Prostějovsko. Přidáte se?

Forrestfox 2016  startuje už dnes. Půjde i přes Prostějovsko. Přidáte se?
ilustrační foto

350ti kilometrový pochod bez jedné nohy. To je Forrestfox 2016, akce, kterou se bezdomovec David rozhodl pomoci dětem s onkologickým onemocněním. David přišel pod koly tramvaje o jednu nohu, nedisponuje žádnými finančními prostředky, ale chce se aktivně zapojit do sběru dobrovolných příspěvků. Rozhodl se, že veřejně ujde trasu z Prahy do Ilavy (SK), což je asi 350 Km.  Akcí chce dokázat, že ani s jednou nohou není nic nemožné a zároveň nasbírat co nejvyšší částku pro nadační fond "Šance onkoláčkům" - http://www.nfsanceonkolackum.cz/ .

Pochod se jmenuje FORRESTFOX 2016, což je spojení Jména "Forrest Gump" a "Terry Fox". Startuje dnes, 31.8.2016 v 11 hodin, což je den, kdy David přišel o nohu. Podle nejnovější informace půjde o berlích, protože má akutní bolesti nohy, bere antibiotika a do protézy se nedostane. I přesto vyráží na cestu, jak slíbil. Startovné je dobrovolné a celé bude darováno nadačnímu fondu "Šance onkoláčkům". Na pochod jsou zváni všichni dobrovolníci, kteří se chtějí do pochodu zapojit a zároveň přispět dobrovolnou částku na pomoc dětem. Dobrovolníci se mohou zapojit ve kterémkoliv místě na trati a ujít libovolný kus trasy. Mohou tedy ujít celých 350 km, nebo třeba jen 1 km.

David chce trasu ujít najednou, pouze se zastávkami pro spánek. Na Prostějovsku se k němu můžete přidat na trati  Pohora - Horní Štěpánov - Hrochov - Pohodlí - Holubice - Vícov - Ohrozim - Prostějov - Kralice na Hané - Hrubčice. Trasu vybíral David sám a je pro něj symbolická, protože tam vyrůstal a má tam přítele, který kvůli dětské obrně nemůže chodit. Ihned po dosažení cíle budou peníze oficiálně předány a sbírány budou po celé trase do zapečetěné kasy.Přijďte Davida podpořit a zároveň udělat něco pro svou kondici. Je jen na vás, kde se k Davidovi přidáte a kam s ním dojdete.

Další informace na https://www.facebook.com/events/142242189535927/permalink/172935176466628/  (red)

 

Poslat nový komentář