Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Forrestfox skončil. Kvůli televizi

Forrestfox skončil. Kvůli televizi
Foto Fotograf bez talentu

Jak PvNovinky informovaly, 31. srpna se bývalý bezdomovec David vydal pěšky na 350 km dlouhou cestu z Prahy do Iľavy. Muž, který při nehodě přišel o nohu, se výtěžek cesty rozhodl věnovat onkologicky nemocné Nikolce. Jeho cestu předčasně ukončil řidič, který ho u Boskovic srazil. Na cestu už se ale David nevydá. Pochod byl dnes, v pondělí 5. září, po vzájemné dohodě mezi Davidem a rodinou Nikolky, ukončen. Kvůli nevhodnému jednání TV Nova.

„My jsme se večer s Davidem rozhodli, že pochod pro Nikolku je ukončen. Rodina si výslovně nepřála popotahování po médiích, tuto skutečnost věděl David i Fotograf, byla to dohoda,“ uvedla zástupkyně rodiny a Nadačního fondu Šance onkoláčkům Lenka Klasnová.

„TV Barrandov respektovala ve všech směrech přání rodiny a fotografie a informace o Nikolce ve svých reportážích nezveřejňovala, jejich reportáže byly pouze o Davidovi. TV Nova se vůbec nenamáhala na něco se ptát, a vzala si drze z našich stránek fotografie a informace o Nikolce, které následně ve své reportáži zveřejnila. Nesouhlas jsme jim vyjádřili e-mailem a čekáme na jejich stanovisko. Považujeme toto jednání od TV takové velikosti jako naprosto amatérské a nehorázně drzé. Ano víme, že zveřejněním fotografií na fcb dáváme souhlas k jejich šíření, nicméně TV NOVA neuvedla ani zdroj fotografií, naše logo i na batůžku/ kasičce rozmazali,“ konstatovala Klasnová. „I tak si myslíme, že měl pochod větší úspěch než jsme vůbec čekali. Všem, kdo se jakkoli podíleli velmi děkujeme,“ dodala.

David stále leží v boskovické nemocnici, zůstává ale optimistou. Jeho vzkaz si můžete poslechnout zde https://www.facebook.com/beztalentu/videos/o.142242189535927/1108530185849277/?type=2&theater. (ber)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style