Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Posily pro 1.SK Prostějov

Posily pro 1.SK Prostějov
ilustrační foto

Fotbalová sezóna již začala, prostějovští hráči už si připsali na své konto první tři body, a proto je nutné představit nové tváře v dresu SK, které mají pomoci týmu udržet se na špici MSFL.

 

Petr Pavlík

narozen: 17.07.1978

výška: 196cm

váha: 80kg

herní post:obránce - stoper

odehráno v lize: 235

Hráč, který prošel spoustou českých týmů, mezi které patří Krč, Sparta, Bohemians, nejvíce zazářil na severu Čech v Jablonci. Jako kapitán FK Baumit Jablonec si zahrál Evropskou ligu a v Gambrinus lize patří mezi jeho největší úspěchy druhé a třetí místo.

 

Pavel Krejčíř

narozen: 4.11.1983

výška: 173cm

váha:

herní post:obránce

odehráno v lize:

Prostějovský odchovanec, který začínal svou kariéru v LeRKU. V roce 2006 působil v týmu Dosta Bystrc, odkud odešel o rok později do Třince. Před svým nynějším návratem do Prostějova kopal za Ústí nad Labem, Vítkovice, Zábřeh na Moravě a Přerov.

 

Tomáš Mazouch

narozen: 15.8.1983

výška: 181cm

váha: 74kg

herní post: záložník

odehráno v lize:

Další prostějovský odchovanec. Po svém prvním angažmá v LeRKU přešel do olomoucké Sigmy, odkud v roce 2004 přestoupil do Uničova. Zahrál si také v zahraničních dresech a to na Slovensku a v Rakousku. Do Prostějova se vrátil z Kroměříže

 

Tomáš Kazár

narozen: 8.9.1084

výška: 178cm

váha: 67kg

herní post:obránce

odehráno v lize: 31

Odchovanec olomouckého HFK o sobě dal poprvé vědět přestupem do Sigmy. Zde odehrál dva roky, než byl uvolněn na hostování do Slovácka. Podzim 2010 srávil na hostování v Čáslavi a na přelomu roku odešel hostovat do Znojma. V létě 2011 oblékl dres Dunajské Stredy odkud se vrátil zpátky na Hanou, ale tentokráte do prostějovského SK.

-vil-

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style