Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

1.SK opustil Papoušek, příprava začne 17. ledna

1.SK opustil Papoušek, příprava začne 17. ledna
ilustrační foto

Bez větších změn zatím probíhá zimní přestávka v třetiligovém klubu 1. SK Prostějov. Trenér František Jura má k dispozici takřka kompletní kádr, až na jednu výjimku – hvězdného záložníka Petra Papouška. „Dostal nabídku trénovat ligový dorost Slovanu Liberec. Petrova volba byla jasná, chce se věnovat trenéřině a podobná šance se neodmítá,“ vysvětlil generální sportovní manažer a trenér František Jura.

Žádné další změny však prostějovský trenér v kádru nepředpokládá. „Se všemi hráči, kterým končila smlouva, se nám podařilo dohodnout na dalším působení. S Tomášem Hunalem ani smlouvu nemáme, stačí nám podání ruky. Smlouvu prodloužil i Pavel Krejčíř,“ dodal Jura s tím, že klub usiluje o příchod dvou talentovaných mladíků do 21 let, kteří prošli mládežnickými nejvyššími soutěžemi. Zatím však v jejich případě není nic hotovo.

Zimní přípravu zahájí 1.SK ve čtvrtek 17. ledna, od následujícího pondělí pak bude trénovat čtyřikrát týdně a 13. února odjede na soustředění do Luhačovic. Mezitím má František Jura v plánu i několik přípravných zápasů se soupeři zvučných jmen, druholigovými týmy Znojma, Chrudimi a Čáslavi. „Prvního soupeře přivítáme v Olomouci, u dalších dvou pak bude hostovat,“ doplnil s dodatkem, že klub letos neplánuje účast na žádném zimním turnaji.

(zkl)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style