Další domácí ztráta 1. SK

Závar před domácí brankou

Prostějovské 1. SK ve studeném počasí domácí fanoušky příliš nerozehřálo. Zápas s dalším nováčkem v MSFL - Slávií Orlová Lutyně - totiž skončil na hřišti za Místním nádražím bezbrankovou remízou. Domácí měli po většinu zápasu převahu, ale nedokázali využít žádnou z gólových šancí. Nejblíže k brance měli v 60. minutě, kdy hostující brankář tečoval trestný kop na svou vlastní tyčku. deset minut před koncem míč dokonce skončil v sítí Orlové, ale gól nebyl uznán pro postavení mimo hru. Největší zvláštností zápasu se proto někomu z diváků mohl zdát hlavní rozhodčí, kterým byla netradičně žena - rozhodčí Adámková.

Núspěchem skončily i všechny tři zápasy zástupců okreu v krajským přeboru. Už dopadledne prohráli vedoucí Určice s "béčkem" 1. HFK Olomouc na jeho hřišti 0:3. Odpoledne prohrála Konice v Litovli 0:2 a Kralice doma s Oskavou 2:4.