1. SK veze tři body z Uničova

Prostějovští fotbalisté dokázali konečně po několika kolech vyhrát, a to dokonce na hřišti soupeře.

1. SK zvítězilo v neděli dopoledne v Uničově nad tamním SK 4:2. Hosté z Prostějova dvakrát vedli, ale Uničov dvakrát srovnal. Na dva "slepené" góly Prostějovanů už ale v druhém poločase Uničovští reagovat nedokázali. Prostějovský hráč Kazár byl hlavní hvězdou zápasu, když vstřelil dvě branky, přičemž ta druhá z 58. minuty byla dokonce vítězná.

SK Uničov – 1. SK Prostějov 2:4 (1:2)

Branky: 19. Jeřábek, 48. Juřátek – 16. Pospíšil, 32., 56. Kazár, 58. MachálekRozhodčí: Cieslar – Priesol, Vojkovský, ŽK: Ulma – Hunal, diváků: 344.

Sestavy:SK Uničov: Uvízl – Koutek, Vejvoda, Ulma, Juřátek – Nuc (71. Toman) – Jeřábek, Tögel, Žmolík, Krč (61. Hrubý) – Richter. Trenér: Zdeněk Strouhal.1. SK Prostějov: Bureš – Hloch, Hunal (90. Svozil), Zbožínek, Krejčíř – Pančochář (76. Hirsch), Pavlík, Zelenka, Kazár – Machálek, Pospíšil (85. Zatloukal). Trenér: František Jura.