Fotbalisté po bezbrankovém poločase rozebrali outsidera

Foto R. Nemela

Poté co ve středečním utkání rozstříleli prostějovští fotbalisté poslední celek soutěže Opavu B, přivítali doma dalšího soupeře ze spodních pater tabulky, tým z Břeclavi. Po bezgólové první části dokázali Hanáci vyhrát druhý poločas 3:0 a vyhoupnout se zpět na třetí pozici MSFL.

V prvním poločase padali pouze žluté karty, které byly uděleny dvě na straně hostů a jedna pak domácímu Zatloukalovi v samotném závěru poločasu. Na gól se muselo čekat více než hodinum bezgólový stav prolomil ve čtyřiašedesáté minutě Jan Koudelka a poslal domác do vedení. Uběhlo deset minut a Prostějovští se radovali znovu, když míč poslal do sítě Fládr. V přidávání branek v desetiminutových intervalech domácí pokračovali. Když přišla osmdesátá čtvrtá minuta, míč si vzal znovu Jan Koudelka a potvrdil výhru prostějovského celku trefou na 3:0, díky které se fotbalisté 1.SK Prostějov opět vyhoupli na třetí pozici Moravskoslezské fotbalové ligy.