Kralice v záchranářském boji podlehly Losinám

Kralice – Kralická mizérie pokračuje. Po nadějném výsledku z Hněvotína podlehlo mužstvo trenéra Romana Popelky na domácím hřišti podobně postaveným Velkým Losinám 0:2.

První poločas přinesl podprůměrný fotbal, z něhož vyčnívala snad jen šance Bukovce, kterou ale domácí forvard zahodil. Po přestávce se Losinští osmělili a se zvýšenou aktivitou přišly i góly. První branku zaznamenal v 64. minutě z trestného kopu Klemsa a o deset minut později jej křížnou střelou následoval Navrátil.

Domácí se již poté nezmohli na nic, a navíc si nechali vyloučit Halenku. Trenér domácích Roman Popelka litoval především bezkrevného výkonu svých svěřenců, kterému chyběl zápal a chuť do hry. Losiny podle něj byly pro jeho mužstvo vyrovnaným celkem, v tomto však byly jasně lepší.

FC Kralice n. H. - Sokol Lázně Velké Losiny 0:2 (0:0)

Branky: 64. Klemsa, 74. Navrátil.

Rozhodčí: Křepský - V. Kouřil, Kopecký. Delegát: Vyhnánek. Diváků: 150.
Žluté karty: Vybíhal, Halenka Červená karta: 75. Halenka (Kralice, po dvou žlutých kartách)

Sestavy:
Kralice: Winkler - O. Petržela, Skoupil, Trnavský, Répal (40. Losman) - Lisický (76. Kratina), Růžička, Halenka, Vybíhal - Z. Petržela (46. Bross), Bukovec. Trenér: Roman Popelka