Haná: návod jak obrátit zápas

Haná v dnešním zápase podala krásný výkon, když otočila zápas z nepříznivého výsledku 0:2 na 5:3.

Zápas ještě ani pořádně nezačal a Haná už prohrávala 0:2. Trenér domácích se rozhodnul využít střídání a obměnil sestavu. A tento krok Hanou zachránil od naprostého debaklu. Haná začala lépe kombinovat a napadat soupeře. Díky tomu ještě do poločasu domácí snížili.

A po poločase začala obrovská mela. Již ve 3. minutě druhého poločasu vyrovnal krásnou střelou k tyči Strouhal. Vedoucí gól na sebe nenechal dlouho čekat. V 60. minutě předběhl na hranici ofsajdu obranu hostí Cibulec a poslal domácí do vedení 3:2. Prostějov v následujícíh minutách několikrát zahrozil a hosté měli veliké problémy uhlídat Cibulce a Kolkopa. Hustopeče se příliš na polovinu soupeře nedostaly, a když už se jim to povedlo tak narazili na neprostupnou obranu domácího celku. Další branku Prostějova vstřelil Kolkop. Utekl obraně a krásnou střelou k tyči prostřelil gólmana. A Kolkop si v 75 minutě připsal ještě jednu branku. Cibulec utekl po křídle a kolmou přihrávkou nahrál nehlídanému Kolkopovi a ten bez problému zakončil. Hustopeče snížili ze standartní situace. Gólman lehkou střelu díky slunci pouze vyrazil před sebe a míč dopadl přesně na kopačku hostujícího útočníka, který upravil na konečných 5:3.