Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Pozvánka na HANÁCKY GLÉTOVÁNI!

Pozvánka na HANÁCKY GLÉTOVÁNI!
ilustrační foto

 

Zveme všechny příznivce Hané na historicky čtvrté udílení "Hanáckyho stavovskyho gléto". Toto se uskuteční v pátek 31. října 2014 od 17 hodin v Národním domě v Prostějově.

Občanské sdružení „Šikulky u Sýkorek“ sputilo v listopadu 2012 projekt „Hanácky glétováni“, který zaručuje pravost a poctivost výrobku z Hané. Jedním z partnerů projektu je i Okresní hospodářské komora (OHK) v Prostějově.  „Účelem  projektu je vyhledávat šikovné lidi z oblasti Hané a tyto ocenit za jejich činnost, která je ve prospěch nás všech, „Hanáckym stavovskym glétem“, na němž je uvedena činnost, za kterou byl vydán. A pokud se jedná o malého řemeslníka, tak spolu s glétem získává i možnost na svých výrobcích používat logo „Hanácké vérobek“. Logo zaručí, že výrobek je kvalitní a je vyroben poctivýma hanáckýma rukama,“ vysvětlila ředitelka OHK Prostějov Helena Chalánková.

Z Prostějovska se glétem chlubí  paličkované výrobky Jaroslavy Skopalové z Čelechovic na Hané, chov koz a kozí výrobky Jarmily Zelenské rovněž z Čelechovic a patchwork-deky, prostírání, dekorace, kabelky Evy Schwarzové z Prostějova.

„Přijďte všichni, kdo máte rádi poctivou řemeslnou práci. Bude zde i prodejní výstavka nádherných ručních výrobků - dřevěné hračky, výrobky z fima a pedigu, vyšívané ubrousky, dečky, kovářské výrobky, patchwork, domácí mýdla a kosmetika, paličkované výrobky ,“ zvou pořadatelé. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style