Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Rada přiklepla granty Zdravého města pro rok 2014

Rada přiklepla granty Zdravého města pro rok 2014
ilustrační foto internet

 

Rada města projednala poskytnutí nenávratné veřejné finanční podpory z prostředků projektu Zdravé město Prostějov a doporučila Zastupitelstvu schválit granty ve výši 90 tisíc korun.

Granty ve výši 10 tisíc získaly na svou činnost  SONS, Muzeum a galerie Prostějov a  Městská knihovna Prostějov. „Osm tisíc pak Lenka Sehnalová na propagaci Nordic Walking a ZŠ a MŠ Jana Železného na úhradu nákladů spojených s organizací 5. ročníku Štafety přátelství a zdraví,“ uvedla náměstkyně primátora Alena Rašková.

Šest tisíc získal Klub přátel školy při ZŠ Prostějov, ul. Vl. Majakovského na úklid parčíku na ul. Čs. arm. sboru ve Vrahovicích a Jana Šmudlová na organizaci jednodenního výletu pro seniory. Po pěti tisících rada přidělila ČSOP RS Iris, Sdružení rodičů a přátel zdravotně postižených celiakií a Dermatitis herpetiformis Duhring „Sedmikráska“, Hasičskému záchrannému sboru Olomouckého kraje, Klubu studentů, rodičů a přátel Cyrilometodějského gymnázia v Prostějově, Střední škole, základní škole, mateřské škole JISTOTA a Romodromu, o. p. s.

Dva tisíce získal Oblastní spolek Českého červeného kříže na  pronájem přednáškového sálu v Národním domě Prostějov na módní přehlídku ručně vyrobených oděvů i šperků „Tvořím, tedy jsem.“  (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style