Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Od soboty hořelo již na pěti místech Olomouckého kraje

Od soboty hořelo již na pěti místech Olomouckého kraje
ilustrační foto HZS Olomouckého kraje

 

Do redakčního e-mailu přišlo několik zpráv z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje. V sobotu zasahovali na Libavé při likvidaci požáru trávy a lesního porostu, následoval požár tří chat nedaleko Jívové. V noci hasiči zasahovali při požáru hospodářské budovy v Olomouci - Nemilanech, od dnešního rána u požáru staršího rodinného domu na Jesenicku i při požáru přístřešku s garáží na Šumpersku.

Čtyři jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů Olomouckého kraje v brzkých ranních hodinách dnešní neděle již v 01:44 vyjížděly k ohlášenému požáru střechy rodinného domku v obci Chromeč na Šumpersku.  

"Ještě při jízdě k události byly předány upřesňující informace z místa o zahoření dřevěného objektu s uhlím přilehlém k rodinnému domku, plameny následně také poškodily garáž. Společně s profesionální jednotkou hasičů požární stanice Šumperk a to osádky dvou cisternových vozidel, k místu vyrazila další jednotka požární stanice Zábřeh a dobrovolní hasiči Chromeč a Bludov. Škodu po požáru vyčíslil majitel v částce do 100 tisíc korun", uvedl k prvnímu případu Zdeněk Hošák.

Postupnou pomoc čtyř jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů si aktuálně vyžádal požár staršího rodinného domku v obci Písečná na Jesenicku. 

Informaci o kouři z budovy převzala linka tísňové pomoci hasičů pět minut po desáté hodině dopolední, dle oznamovatele se nikdo v domě nenachází a jeho majitele nebyli v době vzniku doma.   "Operační středisko k místu ihned vyslalo profesionální jednotku stanice Jeseník a to osádky dvou cisternových vozidel a dále dobrovolné hasiče Písečná, Mikulovice a Česká Ves. Hasiči aktuálně provádí lokalizaci požáru, přítomnost osob uvnitř hořícího objektu byla vyloučena", sdělil Hošák. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style