Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Cyklistka podlehla těžkým zraněním

Cyklistka podlehla těžkým zraněním
ilustrační foto internet

 

Při dopravní nehodě, ke které došlo ve čtvrtek 6. února ráno ve Vrahovické ulici v Prostějově, utrpěla těžké zranění šedesátiletá cyklistka. Na střet s nákladním vozem doplatila životem. 

„Osmačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla Iveco vyjížděl z Průmyslové ulice, nedal přednost v jízdě po hlavní silnici jedoucí šedesátileté cyklistce, která jela z centra města směrem na Vrahovice. V prostoru křižovatky následně došlo ke střetu. Paní po nárazu i s kolem spadla na zem a utrpěla velmi těžké zranění, se kterým byla převezena do nemocnice v Olomouci,“ popsala havárii tisková mluvčí policie Irena Urbánková. „Pacientka utrpěla velmi závažné poranění mozku a hrudníku. Prodělala dlouhou a náročnou operaci, bohužel v pátek ve večerních hodinách zemřela,“ sdělil PvNovinkám mluvčí FN Olomouc Egon Havrlant.

Řidiče původně čekalo obvinění z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, za který mu hrozil trest odnětí svobody na šest měsíců až čtyři léta nebo peněžitý trest. Protože ale žena zemřela, policie případ překvalifikuje a muži hrozí ještě tvrdší trest. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style