Pil, boural, zpanikařil, utekl. Byl donucený vrátit se!

Pil, boural, zpanikařil, utekl. Byl donucený vrátit se!
ilustrační foto

 

V pondělí krátce před půl jedenáctou v noci došlo v Bezručově ulici v Plumlově k dopravní nehodě. Dvacetiletý řidič Felicie naboural zaparkovaný vůz, od nehody ale ujel. Našel ho ale uživatel nabouraného auta a donutil počkat na policisty. Mladík byl opilý.

„20letý řidič vozidla Škoda Felicia jedoucí od ulice Pod Kostelem ze zatím přesně nezjištěných příčin nezvládl řízení a narazil do vozidla VW Jetta, které bylo zaparkované na krajnici. Od nehody ujel a zamířil na ulici 9. května, kde zastavil. 44letý uživatel vozidla Jetta jej tam nalezl a donutil vrátit se na místo nehody, kde vyčkali do příjezdu policistů,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Dechová zkouška prokázala u mládence 1,16 promile alkoholu. Po poučení se podrobil lékařskému vyšetření, spojenému s odběrem biologického materiálu v nemocnici. Hmotná škoda byla vyčíslena na 105 tisíc korun. Policisté mladému muži na místě zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu další jízdu. Nyní je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který hrozí až roční pobyt za mřížemi, peněžitý trest nebo zákaz činnosti. Nehodu policisté nadále šetří. (red)

Poslat nový komentář