Aktualizujeme: Včera nad ránem srazil u Bedihoště vůz cyklistu

Aktualizujeme: Včera nad ránem srazil u Bedihoště vůz cyklistu
ilustrační foto

 

Jak PvNovinky informovaly, včera krátce před čtvrtou ráno došlo na silnici 367 u obce Bedihošť k vážné nehodě. Střet osobního vozu s neosvětleným cyklistou skončil dvěma zraněními, jedno z nich je těžké.

Nehoda se stala  ve směru na Prostějov a způsobila velké komplikace těm, kdo se potřebovali dostat do Prostějova. „Měli jsme štěstí, byla tam dlouhá kolona, nám se ale podařilo se zavčas otočit a projet přes Kralice,“ sdělila redakci Jana M. Komunikace byla uzavřena v obou směrech, objízdná trasa vedla přes Kralice na Hané.

"Řidič osobního automobilu značky Škoda narazil do neosvětleného cyklisty, jedoucího v pravém jízdním pruhu. Při nehodě došlo k těžkému zranění cyklisty a lehkému zranění řidiče automobilu. Oba skončili v nemocnici," sdělil odpoledne redakci policejní mluvčí František Kořínek. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu s negativním výsledkem. Vozovka byla uzavřena v obou směrech až do 7:25 hodin. "Příčiny a okolnosti nehody jsou nadále v šetření," dodal Kořínek. (ber) 

Poslat nový komentář