Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Ustlal si na kolejích. Že ho přejel vlak, netušil

Ustlal si na kolejích. Že ho přejel vlak, netušil
ilustrační foto ber

 

Oproti tragické zprávě o smrti muže, který zemřel pod koly rychlíku u Vrbátek, informovala olomoucká policie o jiné příhodě. I zde figuruje člověk a vlak. Na rozdíl od té první ale skončila dobře a je svým způsobem velmi kuriozní. Muž, který si ustlal na kolejích v Olomouci, vůbec netušil, že ho přejel vlak. Potvrdilo se, že opilí mívají štěstí. Naprosto nezraněný třiapadesátiletý dobrodruh měl v dechu 1,62 promile.

"V pondělí kolem 23. hodiny jsme přijali oznámení od strojvedoucího vlaku, právě projíždějícího na trati ve směru jízdy ze stanice Olomouc - město k železniční stanici Olomouc Řepčín. Strojvedoucí uvedl, že přejel vlakovou soupravou nad mužem ležícím v kolejišti a po jeho spatření ihned spustil nouzovou brzdu. Souprava zastavila asi 100 metrů za osobou. Policisté po příjezdu na místo našli muže, který byl při vědomí, s policisty komunikoval a jevil známky silné opilosti. Podle jeho slov si vůbec nebyl vědom, že nad ním právě projel vlak," sdělila policejní mluvčí Marie Štrbáková, podle které bylo ve vlaku pět cestujících. Nikdo z nich nebyl zraněn a nevznikla ani škoda na majetku.

"Přivolaní záchranáři třiapadesátiletého muže z Olomouce prohlédli a potvrdili, že není zraněn. K provedení dechové zkoušky byl schopen až kolem 2. hodiny ranní, kdy nadýchal 1,62 promile alkoholu. Následně ho policisté odvezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici v Olomouci," dodala mluvčí.

Dechová zkouška u strojvedoucího byla negativní. Provoz na trati byl asi hodinu zastaven a cestující byli přepraveni náhradní autobusovou dopravou. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style