Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Dva muži na kolejích. Oba přežili

Dva muži na kolejích. Oba přežili
ilustrační foto ČD

 

Hned dvakrát vyjížděli včera olomoučtí policisté kvůli nehodám na kolejích. V prvním případě skončil muž v nemocnici, v druhém se nestalo nic. Chlapík sedící v kolejišti si pouze chtěl zapálit cigaretu.

„Včera krátce po 15 hodině s největší pravděpodobností nerespektoval jednatřicetiletý muž na železničním přejezdu na ulici Wolkerova v Olomouci výstražné světelné zařízení upozorňující na příjezd vlakové soupravy a vstoupil před projíždějící vlak, ve kterém v tu dobu cestovalo 10 osob. Přestože strojvedoucí vlaku použil rychlobrzdu, vlaková souprava narazila do chodce. Se zraněním byl převezen k ošetření do nemocnice,“ popsala první incident policejní mluvčí Marie Štrbáková. Cestující ve vlaku následkem prudkého brždění zraněni nebyli. Dechová zkouška provedena u strojvedoucího vlaku a zraněného chodce byla negativní.

Krátce po 17. hodině pak bylo na linku 158 oznámeno, že v Olomouci, na ulici Holická, sedí na kolejích neznámý muž. Operační důstojník vyrozuměl dozorčí provozu ČD, který zastavil vlakový provoz na trati Olomouc – Přerov. „Policisté po příjezdu na místo zjistili, že zde v kolejišti sedí čtyřiatřicetiletý muž z Litovle. Policistům sdělil, že nemá žádné sebevražedné sklony, pouze si chtěl ubalit cigaretu,“ popsala kuriózní případ s dobrým koncem mluvčí.

V obou případech byl provoz obnoven v 17,30 hodin. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style