Prostějovští policisté hledají svědky nehody!

Prostějovští policisté hledají svědky nehody!
ilustrační foto
Další fotky: 
Prostějovští policisté hledají svědky nehody!

Ve středu 4. července 2018 v 19:30 hodin došlo v křižovatce ulic 8. května a Tyršovy v Kostelci na Hané k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Dosud nezjištěný řidič s přesně nezjištěným vozidlem křižovatkou projížděl rovně ulicí 8. května směrem k obci Lešany. Při průjezdu křižovatkou však nedal přednost po hlavní komunikaci z ulice Tyršovy směrem k Prostějovu projíždějícímu automobilu značky Hyundai. Došlo ke střetu vozidel, po kterém řidič s nezjištěným vozidlem z místa ujel.

Řidič Hyundaie při nehodě utrpěl zranění, se kterým musel následně vyhledat lékařské ošetření. Výše škody způsobené na automobilu Hyundai byla předběžně vyčíslena na 20 tisíc korun. Alkohol u jeho řidiče policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Případné poškození druhého vozidla, zranění jeho řidiče či ovlivnění alkoholem nebylo z důvodu ujetí zjištěno.

"K objasnění okolností této dopravní nehody se obracíme s prosbou o pomoc na svědky, kteří viděli její průběh, případně mohou poskytnout informaci k totožnosti jejího druhého účastníka, aby se obrátili se svými informacemi buď telefonicky nebo osobně na policisty dopravního inspektorátu Prostějov, ulice Havlíčkova 16b, tel. 974 781 251, 974 781 580, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158. Děkujeme za spolupráci," vzkázal policejní mluvčí František Kořínek. (red)

Poslat nový komentář