V Plumlovské havarovala vozidla. Obě řídili policisté!

V Plumlovské havarovala vozidla. Obě řídili policisté!
ilustrační foto PČR

Dnes před polednem došlo v Plumlovské ulici v Prostějově ke střetu dvou vozidel. Obě patří Policii ČR. Podle prvotních informací se srážka obešla bez zranění, potvrdil PvNovinkám policejní mluvčí František Kořínek. 

Ke střetu civilního a služebního vozu podle něj došlo ze zatím přesně nezjištěných příčin. "Dva policisté byli převezeni k preventivními vyšetření do nemocnice," dodal Kořínek. 

Okolnosti a míru zavinění policisté šetří. Dosud nebyla ani stanovena výše způsobené škody. Ani jeden z vozů ale podle svědků nebyl schopen odjet po vlastní ose.

"Ti pomalovaní jeli na majáky směrem z města. Auta jim uhýbala a jedno to nestihlo," popsala redakci událost jedna ze svědkyň. (ber)

Komentáře

Dávali si přednost..........haha

Policajti v Prostějově jsou zbytečná zátěž pro státní rozpočet.Tedy možná se někteří snaží,ale jako celek,zbytečná položka v rozpočtu.

Ať se naučí řídit. Beztak machrovali a takhle to dopadá.....

Tebe měl fotr nastříkat do kopřiv

Tebe měli nastříkat do kopřiv

Asi se vraceli ze sobotního zásahu na Újezdě, jak jste o něm neinformovali.

Dosazenim kundy na pozici policista ceske republiky dostanete kundy 2 a ty dnes bourali a nezaplati ani korunu v praci zustanou jako by se nic nestalo a jeste dostanou odskodneni neni pak lesi tak drahou kundu utratit ?

Poslat nový komentář