Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Hledejte darebáky! Jeden je násilník, druhý zloděj

Hledejte darebáky! Jeden je násilník, druhý zloděj
Foto PČR, Miroslav Girga, druhý Tomáš Mrtvý
Další fotky: 
Hledejte darebáky! Jeden je násilník, druhý zloděj

 

Policie ČR územního odboru Přerov se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po dvou hledaných osobách. Hledá zloděje a násilníka.

Prvním hledaným je Miroslav Girga, nar. 12.3.1988, trvale bytem v okrese Přerov. Má střední postavu, černé, nakrátko ostříhané vlasy, hnědé oči a husté obočí. Tvar hlavy má oválný a zúžený k bradě. Zpravidla bývá oholen, může však případně nosit černé strniště. V pátrání je od 28.5.2013 a hledá ho Okresní soud ve Vyškově pro násilnou trestnou činnost.

Druhým hledaným je Tomáš Mrtvý, nar. 29.9.1988, rovněž trvale bytem v okrese Přerov. Je vysoký mezi 175-182 cm, střední postavy. Má hnědo-černé, rovné, nakrátko ostříhané vlasy. Oči má hnědé. Tvar hlavy má oválný a zúžený k bradě. V pátrání je od 9.5.2013 a hledá ho Okresní soud v Přerově pro majetkovou trestnou činnost.

Policie ČR se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po hledaných. Jakékoliv informace k jejich pobytu, pohybu nebo výskytu přijmou policisté v pracovní dobu od 7 do 15 hodin na telefonní lince 974 778 336, 974 778 337, případně kdykoliv na bezplatné telefonní lince 158. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style