Hlídačky dorazily i do Prostějova!

Hlídačky dorazily i do Prostějova!
ilustrační foto internet

 

Hlídání dětí, neboli babysitting, je velice populární hlavně v USA, kde si takto přivydělávají stovky mladých slečen. Tento fenomén dorazil už i do České republiky a to díky projektu Hlídačky.cz. Jeho zástupkyně už najdeme i v Prostějově.

„Naším cílem je, aby si každý rodič mohl zařídit věci, které potřebuje – oběhat úřady, zajít si k lékaři či jen zašel s partnerem třeba na večeři a při tom rychle našel kvalitní hlídání,“ řekl Petr Šigut, jeden ze zakladatelů projektu Hlídačky.cz. Databáze nyní obsahuje přes 2200 slečen i mládenců, kteří nabízejí možnost pohlídání dětí. V Olomouckém kraji je hlídaček 157, v Prostějově jich máme v této chvíli 7.

Nejdůležitější věc, o kterou se rodiče ještě před samotným domluvením hlídání dětí zajímají, je bezpečnost. „U hlídaček si můžete přečíst zkušenosti ostatních rodičů, při přihlášení přes Facebook vám zobrazíme pod hlídačkami společné přátele a stále více hlídaček využívá k ověření mojeID. Na stránkách Hlídačky.cz doporučuji se podívat na 9 rad ohledně prvního hlídání,“ dodal Šigut.

Hlídačky.cz jsou nyní pro všechny zdarma. Zájemci o hlídání jim neplatí provizi, platí za hlídání přímo hlídačce. (ber)

Poslat nový komentář