Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Těšte se na další hodové Jiřinkové odpoledne!

Těšte se na další hodové Jiřinkové odpoledne!
ilustrační foto pozvánka

 

Okrašlovací spolek města Prostějova pořádá 14. října tradiční Jiřinkové odpoledne. I letos bude  věnováno jedné ze zakládajících členek, zesnulé Jarmile Pospíšilové. Do Národního domu si spolek přizval stálé partnery, firmu Koutný, květinářství Floris a salon Marilyn.

Součástí programu budou módní přehlídky. Zatímco firma Koutný bude prezentovat pánskou módu, ať již společenskou či volnočasovou, salon Marilyn nabídne společenské a svatební šaty. "Majitelka Marilyn, Kateřina Čermáková, hodlá představit úplně novou kolekci," uvedla předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. K dokonalosti předvádějících zcela jistě přispěje i Studio U Hradeb Hany Puklové, které se bude prezentovat líčením a účesy. O kulturní zážitek se postarají členové tanečního klubu Henzély swing a semifinalista Superstar Tomáš Jurenka. Výzdobu a květinové vazby, které budou k vidění v přednáškovém sále, zajistí studio FLORIS Pavly Koutné.

"Už teď se těším na všechny, kdo si najdou čas a Jiřinkové odpoledne navštíví. Zcela jistě nebudou litovat," přidala pozvání Milada Sokolová. Program začne v 16 hodin. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style