Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Fandové pozor, světlici už na zimáku nevystřelíte!

Fandové pozor, světlici už na zimáku nevystřelíte!
ilustrační foto internet

 

Používání pyrotechniky se už stalo na zimním stadionu v Prostějově zvykem. Zvykem, který je ovšem velmi nebezpečný a napáchá vždy více škody než užitku. LHK Jestřábi se proto rozhodl zakázat její používání.

„Velice si ceníme toho, jaké choreo jsou naši skalní fanoušci schopni připravit, včetně vlajek a mnohametrových nápisů. Stejně tak jsme si jistí, že bez jejich povzbuzování by prostějovský hokej nebyl tím, čím je. Bohužel používání pyrotechniky klubu místo radosti přináší jen trable, a to nemalé. Používáním pyrotechniky a světlic dochází k bezprostřednímu nebezpečí úrazu fanoušků, včetně malých dětí a také hrozí škody na majetku města Prostějova. Z tohoto důvodu hrozí akutní nebezpečí zavření stadionu pro domácí utkání Jestřábů veřejnosti, čímž by jistě trpěly obě strany. Hokej bez fanoušků a fanoušci bez hokeje, to jistě není dobrá vyhlídka,“ říká web klubu.

Dále jsou neoprávněně poškozováni další pronajímatelé ledové plochy, kteří po použití pyrotechniky nemohou vzhledem k dýmu využívat led ve večerních hodinách a dokonce ani ráno. Dým, který po odchodu fanoušků ze stadionu klesne dolů, jednak zhoršuje viditelnost a také velmi zapáchá a je nepříjemný při nádechu. Tím pádem je sportovní využití ledu nemožné a vznikají finanční škody, které budou muset být jako vícenáklady uhrazeny.

Tradice používání pyrotechniky jsou zastaralé a nejsou trpěny na žádných jiných stadionech. Nemluvě o tom, že jsou neseriózní k ostatním divákům na hokejovém utkání.

Jestřábi proto fanoušky žádají  o skončení používání pyrotechniky a světlic během, i po skončení, hokejových utkání. Pokud zákaz nebude respektován, bude muset na místě zakročit pořadatelská služba. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style