Jestřábi odváží další debakl z Kladna

Foto L. Tesař, první vzájemný zápas

K dohrávce devatenáctého kola zajížděli Hanáci na led Kladna, o tom, kdo je pánem, Rytíři rozhodli již v první třetině, kde vsítili tři branky, v dalším průběhu zápasu svůj náskok navýšili na konečných 7:1.

Již v první části se rozjel kladenský brankostroj, když mezi pátou a osmou minutou domácí vsítili tří góly a dokonale uzemnili Jestřáby. Ve druhé třetině přibyly na časomíře další dva góly ve prospěch kladenského celku a Hanáci už mohli hrát prakticky pouze o čest. Ten jediný čestný úspěch přišel v devětatřicáté minutě z hole Ciencialy. Třetí třetinu si však domácí Kladno s klidem pohlídalo a přidalo ještě další dva góly. Prostějovští hráči se tak opět vrací bez bodů a s pěkně vypráskaným kožichem po prohře 7:1.