Pamatujete na nedohraný zápas s Havířovem? Komu připadly body?!

ilustrační foto Lubomír Tesař, LHK Jestřábi

Utkání 37. kola mezi domácím Prostějovem a Havířovem bylo předčasně ukončeno po dvou třetinách, za stavu 3:0 pro Jestřáby, kvůli řádění havířovských fanoušků. Dlouho se čekalo, jaké padnou tresty a komu připadnou body, nyní odpověď známe.

Sporotovně-technická komise se rozhodla ponechat výsledek utkání tak, jak jej stanovily odehrané dvě třetiny, tedy 3:0 pro domácí Prostějov. Nicméně klub z Hané se nevyhne ani pokutě za nezvládnutou pořadatelskou službu. Její výši svaz stanovil na čtyřicet tisíc korun. Díky těmto dodatečným bodům tak Jestřábi opět drží předposlední pozici před Havlíčkovým Brodem.