Jestřábi vezou 3 body

ilustrační foto

Jestřábi prodloužili svoji vítěznou šňůru. Dnes dokázali porazit Porubu a vzhledem k tomu, že Havířov nedokázal porazit Nový Jičín, dotáhli se Jestřábi poze na rozdíl dvou bodů.

V první třetině skórovali jako první domácí. V 3. minutě si z kruhů nabruslil před branku Matějný a střelou nad lapačku překonal Musila. Jestřábi odpověděli o 4. minuty později když se dostal do samostatného úniku Michal Černý a střelou pod břevno překonal domácího gólmana. V 13. minutě mohl Žajgla otočit skóre, jeho střela ale skončila na tyči. Do konce třetiny již gól nepadl.

A ani v druhém dějství se fanoušci změny nedočkali. Velkou čanci měli Čuřík s Dubou ale oba mířili mimo.

To až třeté třetina byla opět gólově zajímavá. Nejprve si skvěle zakombinoval Kumstát, přeposlal puk před branku Černému a ten bez problému zakončil. O 33 vteřin později se trefil přesnou střelou Lukáš Duba. Poruba korigovala skóre 2 minuty před koncem zápasu. Krayzel se dostal do brejku a Musila baz věších problémů prostřelil. Závěrečný tlak Poruby již změnu skóre nepřinesl. HC RT TORAX Poruba – LHK Jestřábi Prostějov 2:3.

Sestavy:

HC RT TORAX Poruba: Gleich - Šindelář, Wolf, Piskura, Prokop, Mládenka, Khayretdinov - Krayzel, Pavlačka, Matějný - Galgonek, Badžo, Zdráhal - Vaněk, Seidler, Chaloupka - Vajda, Ďurica, Zuber

LHK Jestřábi Prostějov: Musil - Osina, Kolibár, Kumstát, Doseděl, Peštuka, Paška, Finkes, Halouska, Zachar, Černý, Čuřík, Smejkal, Duba, Stejskal, Šebek D., Žajgla, Ševčík, Stráněl