Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Čeká nás rok Ohnivé opice. Po šedesáti letech přinese mimořádné štěstí

Čeká nás rok Ohnivé opice. Po šedesáti letech přinese mimořádné štěstí
dao-fengshui.eu

Oslava nového čínského roku nás čeká 22. ledna. Podle Číňanů bude šťastný, protože je ve znamení opice, navíc ohnivé. Naposledy byl rok ohnivé opice v roce 1956, další nastane opět za 60 let. Pokud chcete už dnes vědět, co vás čeká a na jaké změny v životě se připravit, čtěte.

Rok Opice přinese hodně otevřenosti, inovací, tolerance a mimořádně pozitivních změn. Každý z nás dostane příležitost zlepšit se v mnoha oblastech.
I do milostného života zafouká vítr změn. Ať je vaše aktuální vztahová situace jakákoli, čekejte radikální zlepšení. Osamělí by měli vylézt z ulity, hledat spřízněnou duši a věřit vlastním pocitům.Ti, kdo už párem jsou, mohou očekávat, že jejich pouto ještě zesilní. Rok Ohnivé opice přeje svatbám a plodnosti, takže se můžete těšit na radostnou událost v podobě příchodu potomka.
I pro vaši kariéru a pracovní úspěchy může být rok Ohnivé opice rozhodující jako žádný předtím. Pokud dlouho čekáte na splnění svých snů a nikdy jste nesebrali sílu je realizovat, udělejte to teď – hvězdy vám přejí.
Rok Opice je zároveň vhodný na budování staveb a koupi nemovitostí. Obzvlášť se bude dařit výrobcům, řemeslníkům, učitelům, sociálním pracovníkům a výzkumníkům.
Rok 2016 bude přát finančním záležitostem a rozvoji podnikání. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style