Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Vyhrajte lístky na Exit Game!

Vyhrajte lístky na Exit Game!
ilustrační foto Exit game

 

Hledáte nové dobrodružství, které prožijete se svou rodinou, nebo jste již unaveni z běžně dostupných forem zábavy s kamarády? Pak vyzkoušejte Exit Game. Tahle interaktivní hra je nezapomenutelným zážitkem, který vás a vaši rodinu či kamarády vtáhne do dobrodružství, na které nikdy nezapomenete. Otestujte si své schopnosti a týmovou spolupráci a pokuste se uniknout za 60 minut. Exit Game si můžete zahrát v Olomouci a s PvNovinkami vyhrát vstupenky.

Pokud jste se již otestovali své schopnosti a kreativní myšlení ve virtuálním světě počítačových her, Exit Game vám nabízí stát se součástí reálného příběhu a navíc možnost tento příběh vytvářet. Exit Game nabízí sofistikovanou hru se záhadami na vysoké úrovni, které jsou výzvou i pro ty nejlepší hráče. „Cílem je rozluštit kódy a šifry, využít všechny indicie a dostat se ven za méně než 60 minut. Pokud vám to nestačí, můžete zkusit zlomit rekord Exit Game a dostat se ven v nejrychlejším čase,“ říká Jakub Svoboda.Exit Game se nachází v samém centru Olomouce. „Nabízíme návštěvníkům 60 minut jedinečné, "neokoukané" zábavy a vzrušení,“ dodává Svoboda. Více informací o této interaktivní hře je k dispozici na www.exitgameolomouc.cz.

Pokud si chcete zasoutěžit a Exit Game si zahrát zadarmo, stačí, když do 5.8. zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, JAK DLOUHO TRVÁ JEDNA HRA? Pro dva vylosované máme volné vstupenky na jednu hru. (red)

Exit Game Olomouc - Úniková hra Exit Game Olomouc exitgameolomouc.cz

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style