Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Víte, jaká je hračka roku 2013? Lego Friends Výletní loď za delfíny

Víte, jaká je hračka roku 2013? Lego Friends Výletní loď za delfíny
ilustrační foto

 

Ve čtvrtek 12. června proběhlo v pražském Kaunickém paláci slavnostní vyhlášení výsledků projektu Hračka roku 2013. Za přítomnosti odborné poroty, výrobců hraček a novinářů byli vyhlášeni vítězové v 11 kategoriích a absolutní vítěz už šestého ročníku. Tím se stalo Lego Friends Výletní loď za delfíny.

Absolutní vítěz Hračky roku byl oceněn zlatou soškou a vítězové jednotlivých kategorií soškou stříbrnou. Vítězové mohou nyní využívat označení produktu „Hračka roku“. Díky tomuto označení je spotřebitel informován, že jde o hračku, která má to nejlepší hodnocení od poroty složené z vybraných odborníků. „Cílem projektu Hračka roku je rodičům usnadnit orientaci na trhu. Všechny přihlášené hračky jsou hodnoceny podle vybraných kritérií důležitých pro vhodný výběr hraček. Vedle vysokých požadavků na kvalitu a bezpečnost musí podporovat zájem, tvořivost a samostatnost dítěte. Hračka by také měla mít určitou vzdělávací hodnotu,“ popsala Katharine Butler, majitelka společnosti Sparkys.

I přes nástup moderních technologií vede dlouhodobě v žebříčku nejoblíbenějších hraček stavebnice Lego. „Popularitu Lega potvrzují i výsledky letošního ročníku Hračka roku 2013. Absolutním vítězem se stalo Lego Friends Výletní loď za delfíny. Kolekce Lego Friends se stala hitem roku 2013. Lego v projektu Hračka roku slavilo více úspěchů, kromě absolutního vítěze bodovalo ještě pětkrát,“ řekla Katharine Butler. red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style