Hrad Sovinec zve na rytířský turnaj. Soutěžte s námi o vstupenky!

Hrad Sovinec zve na rytířský turnaj. Soutěžte s námi o vstupenky!
ilustrační foto
Další fotky: 
Hrad Sovinec zve na rytířský turnaj. Soutěžte s námi o vstupenky!

Hrad Sovinec pořádá 16.a 17. července velkolepý rytířský turnaj, nazvaný ,,Na příkaz císaře“. Vstupenky na akci roku můžete získat i vy, pokud budete soutěžit s PvNovinkami.

„Po oba dny od 9 hodin uvidíte mimo jiné bitvu s dobýváním hradu, nefalšované souboje na palcáty, sekery i meče, módní přehlídku historických kostýmů, rytířský turnaj v seku mečem, dělostřelecký polní tábor s ukázkou zapomenutých řemesel,“ zve hofmistr Zdeněk Zedek.

Účinkovat budou skupina historického šermu, těžkooděnci v plných zbrojích TARANIS, Skupina historického šermu MEMENTO MORI, Šermířská a divadelní společnost DIVADLO BEZ STŘECHY, Skupina scénického šermu VALMONT, Divadlo TEÁTR VÍTI MARČÍKA a sokolníci s výcvikem dravých ptáků.

Program připravilo Muzeum v Bruntále ve spolupráci se sdružením Špinavci.

Pokud se na Sovinec chcete podívat zadarmo, stačí, když do 14. července do 12:00 hodin zašlete na redakční e- mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak se jmenuje hofmistr hradu Sovinec. Pro čtyři vylosované máme rodinné vstupné zahrnující dva dospělé a tři dětské lístky. (ber)

Poslat nový komentář