Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Zfetovaný cikán kradl ve školce, zaměstnance ohrožoval nožem

Zfetovaný cikán kradl ve školce, zaměstnance ohrožoval nožem
ilustrační foto internet

 

Další případ násilí, ve kterém figuruje příslušník romské komunity, se odehrál v pondělí v mateřské škole v Husově náměstí v Prostějově. Rom, který okradl o peněženku jednu z pracovnic školky, byl personálem zadržen i přesto, že vyhrožoval zaměstnancům slovně a dokonce vytáhl nůž. Podařilo se mu utéct nejen personálu, ale i spravedlnosti. Muži zákona si totiž dali pěkně na čas.

Muž ukradl jedné z pracovnic peněženku s hotovostí a doklady přímo z kuchyně ve školce. "Chytili jsme ho, jenže se samozřejmě nedal. Rval se s námi, vyhrožoval, vytáhl i nůž. Drželi jsme ho asi čtvrt hodiny, pak se mu podařilo utéct," popsala PvNovinkám incident jedna z pracovnic školky. Podle ní je muž, který byl zřejmě pod vlivem drog, otcem holčičky, která do školky chodí.

I když zaměstnanci okamžitě volali policii, hlídky se nedočkali. "Polici jsme nahlásili, kdo to je, co udělal, i kde ho mají hledat. Výsledek nula. I když já osobně jsem ho dnes ráno viděla kousek odtud," dodala zaměstnankyně.

 

O celém případu vám přineseme bližší podrobnosti zítra. Nebude chybět ani vyjádření policie.  (ber)

Komentáře

Lidí má policie dostatek, ale zákony jsou na nic.

To je tak když u policie není dostatek lidí na Prostějov. . . .

Všechny je postřílet cigany skurveny

na polici se nemá hlasít,že jde o cikána !! pak nedojedou !

to je skandál !! do televizních novin a vyjádření Policie proč nezasahují včas !! 

Takže po školce se pohybuje feťák s nožem a s policajtama to ani nehne? Být rodiči těch dětí, tak bych to tak nenechal. Je to případ pro inspekci. A pro celostátní média.

Kde žijeme? V Prostějově policie neřeší nic......nahlásíte krádež, upozorníte, že s Vaši kartou bylo manimulováno u bankomatu ( nemají tam náhodou kamery?) a stejně se nic neděje. Jen přijde dopis, že se vše odkládá a pachatel neznámý. Tak proč by vesele nekradli dál?

 

...dávky,jenom dávky,ale z SA 58...

A když vám cigán ukradne telefon za 20 000,- tak se vás policie zeptá, jestli to vůbec chcete nahlásit, že s tím stejně nic dělat nebudou. Tragédie ten dnešní svět!!!

jak je to rom tak se nikam nespecha to maji policajti čas...je to smutný...

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style