Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Víte, že každý den má svou hvězdu?

Víte, že každý den má svou hvězdu?
ilustrační foto

 

Myslíte, že neděle je lepší než pondělí? Jak pro co! Z astrologie je známé, že Měsíc, Merkur nebo Mars ovlivňují naši osobnost. Ale víte, že je každému dnu v týdnu přisouzena určitá planeta, a proto se hodí k různým účelům?

* Pondělí. Do nového týdne startujeme s energií Měsíce. Proto je obzvlášť smysluplné zasvětit tento den všemu, co podněcuje mentální rovnováhu.

* Úterý. Je zasvěceno Marsu, přeje všemu, co je dobré pro postavu. Tato planeta nás „hecuje“ začít něco nového a motivuje v našem předsevzetí vydržet, posiluje vůli.

* Středa. Dynamika Merkuru nám dává chuť na nové poznatky. Středa okřídluje fantazii, podporuje komunikaci, proto je vhodná pro různá jednání, schůzky, pohovory.

* Čtvrtek. Síla Jupiteru posiluje i pokožku. Díky tomuto nebeskému tělesu se podaří vše, co se má pozitivně změnit, rozvinout a růst.

* Pátek. Díky planetě Venuši je to čas pro milostná kouzla, vášeň, erotiku, namlouvání. Je to den vhodný k tomu, abyste změnili svůj vzhled a vyplnila se tajná přání v lásce.

* Sobota. Je dnem Saturna, který může přinášet různé zkoušky, překážky, výzvy. Pomocí impulsů této planety je velký předpoklad k dosažení vytyčených met a naplnění předsevzetí.

* Neděle. Síla slunečních paprsků pomáhá uskutečnit sny. Této hvězdě vděčíme za energii pro všechno, co posiluje individualitu a naše vyzařování. Neděle je dnem štěstí a spokojenosti. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style