Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Je tu „račí“ úplněk. Plný sexu

Je tu „račí“ úplněk. Plný sexu
ilustrační foto

Letošní poslední úplněk začne příští pátek ve 12,15 hodin a je ve znamení Raka. Co z toho plyne? Měsíc v úplňku krade spánek, ale ten račí podporuje sexuální touhu. Takže ve zkratce – moc se nevyspíme, ale můžeme promilovat zbytek Vánoc.

Znamení Raka vládne právě Měsíc, jeho vliv je v tomto čase ještě zesílen. Pociťujeme nervozitu a podrážděnost, emoce s námi cloumají. Špatně spíme, trpíme výkyvy nálady a jsme značně přecitlivělí a plačtiví. Tíhneme k domovu a rodině, připomínáme si staré křivdy. Je třeba si hlídat emoce a snažit se všechny staré bolesti od sebe odpoutat. Musíme více naslouchat tomu, co cítíme a to co si přejeme. Měli bychom si raději na tento den naplánovat náročné činnosti, příznivé období není ani pro pořádání společenských akcí.
Potěšující ovšem je, že račí úplněk má zvýšený vliv na sexuální touhu a taktéž plodnost. Takže, jak bylo psáno v úvodu, nespavci mají o zábavu postaráno. Nu, a pokud plánujete potomka, rak vám ho rád dopřeje.
Chcete-li čarovat, poslední letošní úplněk přeje kouzlům týkajícím se citů, lásky a nedořešených rodinných záležitostí. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style