Noc s Andersenem se blíží

Noc s Andersenem se blíží
ilustrační foto plakát

V pátek 1. dubna 2016 se bude konat v ICM Prostějov Noc s Andersenem. Informační centrum mládeže se tak připojuje k akci, kterou k podpoře dětského čtení pořádá Klub dětských knihoven SKIP ČR. Program je určen pro děti od 6 do 10 let, bude na ně čekat večer plný her, knížek, soutěží a zábavy, spojený s přespáním v budově CMG.

Začátek je v pátek 1. dubna 2016 v 18.00 hod. - příchod je možný již od 17.45 hod. (Po krátkém seznámení bude společná večeře), konec pak v sobotu 2. dubna 2016 v 8.30 hod. po snídani.

„Ti, co se odhodlají u nás přespat, budou s sebou potřebovat: malý polštářek, karimatku, spací pytel, pyžamo, ručník, hygienické potřeby, přezůvky, kartu zdravotní pojišťovny, oblíbenou knížku a dobrou náladu,“ zve centrum. Tematické kostýmy jsou výhodou, nejlepší bude odměněn!

„Akce je zdarma, uvítáme však finanční příspěvek na materiální zajištění nebo drobné občerstvení (ovoce, bábovku apod.) – to prosím nahlaste při přihlášení dítěte,“ dodávají organizátoři.

Uzávěrka přihlášek je v úterý 29. března 2016.

Vyplněné přihlášky je možné odevzdat v ICM nebo zaslat na e-mail info zavináč icmprostejov.cz (v tom případě je možné přinést podepsanou přihlášku až 1. dubna s sebou).

Kontaktní osoba: Kateřina Opatrná, Informační centrum pro mládež Prostějov, tel.: 582 302 553, mobil: 731 604 073, e-mail: opatrna zavináč icmprostejov.cz. (red)

Poslat nový komentář