Nechceme-li slyšet, že se na magistrátu krade, zřiďme tuto komisi, hřímal Blumenstein

Nechceme-li slyšet, že se na magistrátu krade, zřiďme tuto komisi, hřímal Blumenstein
ilustrační foto

 

I když v minulém období komise investičních technologií přinesla do rozpočtu města Prostějova značné úspory, na radnici ji budete hledat marně. Zastupitelstvo, které proběhlo minulé pondělí, opětovně zamítlo návrh na její zřízení.

O její znovuzřízení usilovali na pondělním zastupitelstvu města opoziční zastupitelé v čele s Tomášem Blumensteinem. "Pokud nechceme poslouchat, že se na magistrátu krade, zřiďme komisi IT," apeloval na vedení města.

To ale zůstalo neoblomné, stejně jako většina členů zastupitelstva. Návrh získal 15 hlasů z 18 potřebných. Mluvčí magistrátu Jana Gáborová vysvětlila celý postup před nedávnem. "Komise zanikají volbami do zastupitelstva – tedy žádná komise zrušena nebyla. Jaké nové komise rady si nová rada ustanoví, je čistě v její kompetenci," sdělila. (ber)

Komentáře

Nějak se nám ty volby do zastupitelstva zvrtly. U koryt jsou převlečení Odésáci a ted si budou vyskakovat.Blumenstein je nějak moc   "  chytrý ". ten šašek od pirátů se taky nějak nepovedl. kdyby aspoň chodil slušně oblečený.

Velký omyl pane (z 12/22-10:25) Lidi modré straky milují, stačilo, aby přelétly do PéVéčka a jsou zvoleni opět. Nebo snad nevíte, že  třeba pan Mgr.Pospíšil (náměstek primátora), paní Mgr.Hemerková (nám.primátora) byli v červnu 2014 něco jiného, než za ODS v zastupitelstvu, ale když ucítili, že nebudou zvoleni, honem si udělali soukromé hnutí PéVéčko a jsou tam zase!!! A potom že zloděje z ODS nikdo nechce! V ODS zůstali opravdoví pravičáci a je jim ke cti, že nepřevlékli kabáty a nejsou v PéVéčku!

Populista "Blumík" počítal s hlasy za "Odpadky zadarmo".S čím nepočítal - s tím,že zloděje z ODS již nikdo nechce.IQ ještě neznamená právo do všeho kecat.

Poslat nový komentář