Máte připomínky k jízdnímu řádu? Napište je koordinátorovi

Máte připomínky k jízdnímu řádu? Napište je koordinátorovi
ilustrační foto kr-olomoucky.cz

Veřejnost může připomínkovat nový jízdní řád na železnici pro období 2016/2017. Připravuje jej státní organizace Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), která v minulých dnech dokončila první fázi celého procesu. Od SŽDC materiál získal také Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. 

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje nyní vytvořený návrh předkládá veřejnosti k připomínkování prostřednictvím svých webových stránek. Návrh je pracovním materiálem, který se bude na základě obdržených připomínek, podnětů a průběžného projednávání s dopravcem upravovat. Občané i instituce mohou na adresu kidsok@kidsok.cz zasílat připomínky k vlakům objednávaným Olomouckým krajem do 11. července 2016. Jsou to vlaky kategorie Os a Sp. 

Pokud autor připomínek výslovně požádá o písemnou reakci, bude mu následně zaslána. Jestliže budou připomínky směřovány k vlakům objednávaným ministerstvem dopravy, postoupí je Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje právě jemu. Bližší informace naleznete na www.kr-olomoucky.cz/koordinator-integrovaneho-dopravniho-systemu-olomouckeho-kraje-prijima-pripominky-k-navrhu-jizdniho-radu-aktuality-5593.html  (red)

Poslat nový komentář