Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Andělské karty jsou laskavé, říká kartářka Martina Tarottina

Andělské karty jsou laskavé, říká kartářka Martina Tarottina
ilustrační foto Martina Tarottina

Dnes pokračujeme dalším povídáním s kartářkou Martinou Tarottinou. Budeme se věnovat takzvaným Andělským kartám. Ty jsou podle Martiny laskavé a optimistické. A znají odpověď na každou otázku.

Proč jste se vůbec o Andělské karty začala zajímat?

Celé to přišlo nějak postupně samo. Nejprve mi kamarádka kartářka, když jsem se jí svěřila se svými starostmi, řekla: "Tak proč nepoprosíš o pomoc anděly?" Já to udělala zprvu u maličkostí, postupně u vážnějších záležitostí a ono to funguje. Pak jsem si koupila knihu Doreen Virtue Léčení s anděly, kde jsem se dočetla příběhy mnoha lidí, kterým andělé pomohli. A mimo jiné je zde Test duše, který bych lidem doporučila, je to velmi osvědčená metoda, jak se správně rozhodnout. Viz mé stránky: http://kartarka-tarottina.webnode.cz/news/test-duse/

Co jsou to Andělské karty a co se díky nim můžeme dozvědět?

Pořídila jsem si Andělské tarotové karty od výše zmíněné Doreen Virtue a jsou opravdu moc krásné. Na rozdíl od běžných vykládacích tarotových karet jsou o dost optimističtější, laskavější, jako by nás jejich prostřednictvím objímala náruč anděla. Dostáváme skrze ně lásku, pochopení a důvěru, že bude líp.

Andělské karty znají odpověď na každou otázku. Mohou být vhodné i pro úplné začátečníky, jelikož přímo na kartách je uveden krátký text významu. Např. karta číslo 10 Kruh (běžně v tarotu římská X, nazývaná kolo štěstí či kolo osudu) má tento popis: "Čas pozitivní změny. Situace se náhle posune vpřed. Štěstí je na vaší straně". To je přece moc krásně podáno a i ten největší pesimista si musí všimnout, že tato karta navozuje pohodu, radost a nadšení ze změn.

Ne každý na anděly věří. Jak poznáme, že existují?

Je důležité všímat si někdy i zcela obyčejných věcí, zdánlivých maličkostí. Říkáme jim znamení. Když se budeme kolem sebe dívat pozorně a nezaujatě a zapojíme své srdce, svou intuici a podvědomí, bude nám lehčeji. Já osobně, když mám někdy těžký den, pohlédnu k obloze a když uvidím mraky, které připomínají anděla s roztaženými křídly, uklidním svou mysl a řeknu si: "Vše je, jak má být, vše se děje přesně tak, jak se to dít má". A vzápětí se cítím lépe a vše se pomalinku, ale jistě, začíná vyvíjet k lepšímu.

Mohou nám andělé opravdu pomoci?

Ano, mohou, ale důležité je o pomoc požádat, protože bez toho pomáhat nemohou. Leda ve výjimečných případech, kdy jsme v ohrožení života a náš čas tzv. ještě nenastal. Takže, když vám bude těžko, budete mít pocit, že jste v těžké situaci, zavřete oči a v duchu poproste, požádejte anděly, svého anděla strážného o pomoc. Věřím, že vám pomohou, pokud v ně alespoň trošku věříte.

Martinu Tarottinu můžete najít na facebook.com/martina.tarottina a na stránkách  http://kartarka-tarottina.webnode.cz/ (ber)

 

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style