Ondřej Gregor Brzobohatý brzy rozezpívá Prostějov

Ondřej Gregor Brzobohatý brzy rozezpívá Prostějov
ilustrační foto Ondřej Brzobohatý

Víte, že ještě před začátkem jara vystoupí v Prostějově? Ondřejovy koncerty jsou známé a oblíbené nejen po hudební stránce, ale i díky zábavné komunikaci Ondřeje s publikem. Podívejte se do svého diáře a pokud ještě na 16. března nemáte nějakou neodvolatelnou činnost, tak se vypravte 16. března do KaSCentra.

Ondřej Gregor Brzobohatý si po vydání svého debutového alba Identity (2014) užil koncertování po České a Slovenské republice jako nikdo jiný - několikrát prodloužené turné k platinové desce zakončil teprve při jeho padesáté zastávce. Dalším Ondřejovým splněným snem se stala speciální série koncertů Symphonicum Tour (2016) plných nejen jeho vlastních skladeb, ale i oblíbených filmových melodií se čtyřiceti členným symfonickým orchestrem a několika vzácnými hosty. 

Oblíbený hudebník a zpěvák nezahálel a kromě produkce nového alba Richarda Mullera v létě 2016 v současnosti připravuje materiál k novému albu, jehož skladby uslyší veřejnost poprvé v prosinci 2016, kdy zahájí další milník své koncertní činnosti - Universum Tour. Pro koncerty tohoto turné připravil Ondřej nejen pozměněnou sestavu svého hudebního tělesa čítajícího 15 muzikantů, ale i několik nevšedních hostů, jejichž jména zatím zůstávají tajemstvím. (red)

Poslat nový komentář