Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Hudební festival Keltská noc startuje. Příznivce čeká řada novinek.

Hudební festival Keltská noc startuje. Příznivce čeká řada novinek.
ilustrační foto

Dvoudenní festival startuje dnes, 26. července v kempu Žralok v Plumlově. Dvanáctý ročník nabídne řadu novinek a souborů, které budou na programu zcela poprvé.

„Zahraje nám písničkář J.EOIN, který kdysi vystupoval  se slavnými irskými Clannad. Lidé si vyslechnou skupiny Cheers!, Curlies, Goblin a Clamortis. Z Dánska dorazí také TRADISH. Velkým překvapením bude Pepa Janíček, bývalý člen skupiny The Plastis People of The Universe,“ láká k návštěvě organizátor festivalu Tom Somr. Na každoroční Keltskou noc dorazí také osvědčené stálice.

„Přijede skupina SLIOTAR z irského Dublinu. Chybět nebude třeba Tomáš Kočko, Hakka Muggies a Vintage Wine. Dále uvidíme a uslyšíme uskupení Bran, Happy to meet nebo třeba  Poitín,“ říká Somr s tím, že hudbu doplní také jiná produkce.

„Návštěvníci si užijí třeba hru ohňů v tradiční ohňové show. Chybět nebude ani čarodějnice se svými kouzly, k vidění budou i stará řemesla. Jde o hodně širokou nabídku a já mohu udělat jediné – pozvat všechny do kempu Žralok do Plumlova.“ (red)

Program na webových stránkách festivalu: http://www.keltska-noc.cz/program.html

Ilustrační foto: Keltská noc

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style