Keltská noc letos oslaví patnáctiny! Soutěžte o vstupenky!

Keltská noc letos oslaví patnáctiny! Soutěžte o vstupenky!
ilustrační foto

Mezinárodní hudební festival Keltská noc letos slaví narozeniny. Jubilejní 15. ročník se uskuteční jako tradičně v autokempu Žralok v Plumlově. Keltské rytmy se z něj ponesou 22. a 23. července 2016. Soutěžte s námi o vstupenky! Celkově jich máme k dispozici šest!

Jedinečný festival se od svého vzniku stal se významnou kulturní akcí, která přesahuje hranice naší země. Na jeho pódiu se vystřídaly vedle českých a slovenských hudebníků také stovky umělců z mnoha zemí nejen Evropy ale i celého světa, z Irska, Dánska, Velké Británie, Francie, Španělska, Německa, Rakouska, USA, Kanady, Nového Zélandu a dalších zemí... Připomeňme si zahraniční skupiny a umělce, jako Sliotar, Gráda, Boys of the Hills, Steafan Hannigan, Paulin Scanlon, Moving Cloud, Tradish, Matching Ties, J.Eoin, a další... Letošní novinky Keltské noci jsou například: Los Paddys de la Pampas (IRL), Paddy Murphy (AUT), taneční soubor z Polska Ellorien, dále skupina České Srdce, která je na české hudební scéně již legendou, a také mnoha cenami ověnčený Tomáš Kočko s Orchestrem.

Pokud chcete získat dvě první dvoudenní vstupenky, napište na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz do 22.6.2016 do 12:00 hodin odpověď na otázku, odkud pochází kapela Sliotar. Odpověď označte v předmětu velkými písmeny KELTSKÁ NOC! 

Bližší informace o účinkujících najdete na stránkách www.keltska-noc.cz. (red)

Poslat nový komentář